• |
ide | kryesore

I jep fund jetës, 50-vjeçari hidhet nga kati i pestë i një pallati

Lajme, Të fundit

Hidhet nga kati i 5-të i një pallati një 50-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur Krujë, në lagjen 4.


“Më datë 09.11.2020, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 4, Krujë, shtetasi A. G., 50 vjeç, i cili ishte në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, sqaron policia.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu