• |
ide | kryesore

Infektohet me Covid-19 kryetarja e bashkisë së Patosit

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj është infektuar me Covid-19. Mësohet se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe ajo së bashku me familjen e saj është karantinuar sapo ka shfaqur simptomat e para.


Fieri numëron 916 qytetarë aktivë me virusin Covid-19, duke patur një kurbë rritëse në javët e fundit. Bazuar në të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë ky qytet renditet i treti për nga qytetarët e prekur me koronavirus.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu