• |
ide | kryesore

Artan Fuga fiton betejën me Covid

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Profesori dhe akademiku Artan Fuga ia del me sukses të fitojë betejën ndaj koronavirusit. Sipas asaj çfarë njofton vetë Fuga ai është infektuar 17 ditë më parë. Profesori në statusin e tij në facebook lë të kuptohet se ka qenë i shtruar në spital për sëmundjen.


Mesazhi


Pas 17 ditësh kur ka qenë e pamundur të komunikoj për shkaqe të kuptueshmë në ditët tona, rikthehem në komunikim me shpresë dhe besim se nuk do të rikthehem më atje nga ku po rikthehem! Falenderoj pa masë dr. Arian Harxhi, prof., si edhe të gjithë miqtë që nuk m’u ndanë asnjë cast, kolegë, mjekë, të afërm, të njohur e të panjohur, që na ndihmuan me gjithçka mundën dhe kishin. Përulem!

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu