• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shikoni si e dëgjon veten Sandër Lleshaj kur flet në konferencë

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Sandër Lleshaj po degjonte me vëmendje veten teksa fliste sot në ceremoninë e dhurimit të makinave dhe paisjeve doganore nga Policia Kufitare Gjermane.


Siç mund të duket në videon më poshtë të shkëputur nga Lapsi.al, teksa ministri flet, duket sërish ai në këmbë në krah të ambasadorit gjerman, duke dëgjuar. Një gafë qesharake montazhi që tregon se kasetat e gatshme nuk janë gjithmonë nje zgjidhje e mirë. ©Lapsi.al 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu