• |
ide | kryesore

Filmi i vetëm që do e kthente në kinema Matthew McConaughey

-Instant, Paparazzi, Slider

Matthew McConaughey, ylli i romancave (dhe jo vetëm) e kishte seriozisht kur tha se nuk do të luante më kurrë në komedi romantike. Madje, si për t’i thyer edhe më zemrën fansave, kohët e fundit refuzoi plot 14 milionë dollarë për një të tillë.


Gjithsesi, gjatë një interviste të bërë kohët e fundit për E!Online, Mattheë tha se vetëm për një prej filmave të tij do bënte përjashtim nëse do të vendosej për një vazhdim të komedisë romantike. Cili është filmi i parë që ju vjen ndër mend me aktorin protagonist?  E dimë që po mendoni për “How to lose a guy in 10 days” dhe po, jeni të saktë.


Historia e famshme e dashurisë, e cila bëri botën të dashurohej pas Kate Hudson dhe  McConaughey që prej 2003-it e deri më sot. I pyetur nëse do të merrte pjesë në një vazhdim të mundshëm të këtij filmi, aktori u përgjigj: “Me shumë mundësi po, kjo ishte një nga komeditë romantike më të mira!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu