• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Ulen temperaturat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 21°C.


Era do të fryejë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë e ulët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu