• |
ide | kryesore

U hodh dje nga ballkoni i spitalit Infektiv, 69-vjeçari me Covid humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nderron jetë 69-vjeçari R.B. që u hodh ditën e djeshme në mesditë nga kati i tretë i spitalit Infektiv.


69-vjeçari ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve.


Lexo më tej: Vetëvrasjet/ Si e prek trurin Koronavirusi 

Pacienti ishte shtruar prej disa ditësh dhe ndodhej në terapi intensive. Mësohet se pas hedhjes ai pësoi dëmtime të mëdha në kokë, që u bënë shkak edhe për humbjen e jetës. Kjo vetëvrasje bëhet e katërta në vend e shkaktuar nga koronavirusi. ©Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu