• |
ide | kryesore

Rama nga spitali Covid-4: Krejt ndryshe nga çfarë thonë ata që ëndërrojnë katastrofën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama publikon pamje të tjera nga spitalet Covid. Këtë mëngjes, Rama është ndalur te spitali Covid-4, i cili nuk është hapur akoma për pacientët e infektuar me virusin e rrezikshëm.


POSTIMI 


MIRËMËNGJES 😊

dhe me ***Pjesën e katërt të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid4, ku mund të shihni gatishmërinë e sistemit tonë të mbrojtjes shëndetësore, që është krejt po krejt ndryshe nga çfarë ju thonë ata që ëndërrojnë katastrofën e nxisin ankth, pasiguri, frikë, duke ju siguruar se nuk do të jeni kurrë vetëm në këtë luftë, ju uroj një ditë të mbarë🙏

4 Comments

 1. Me ligësinë e zakonshme dhe intelektin e ulët Lulzim Basha, jo për të parën herë, shprehet se “As unë dhe as përfaqsuesit e opozitës nuk kanë akses në atë që ndodh në spitale. Është mungesa e testimeve që ka sjellë këtë përhapje jashtë kontrollit. Këto nuk janë shifra reale. Unë personalisht kam dy të shtruar…”

  Çfarë informacionesh të tjera kërkon “specialisti” dhe “shpëtimtari” Basha përveç atyre që jepen çdo ditë (njësoj si në vendet e tjera evropiane), si: numri i të testuarve, të infektuarve, të shtruarve në spital, të intubuarve dhe të të vdekurve?!

  Nëse përhapja e virusit në Shqipëri paska ardhur nga “mungesa e testimeve”, po në vendet perëndimore (shumë prej të cilave janë më keq se Shqipëria) nga ka ardhur kjo përhapje?!

 2. Hapa gazeten tuaj dhe ne cdo lajm, Rama, Rama, Rama na cat karin. ju i beni me shum reklam se gjith te tjeret Rames.

 3. PD e fillloi fushaten elektorale me kauzen e i djegesve te plerave ( inceneratoreve) ,,, dhe kur e pane se ishin te humbur ( shumica e atyre qe thane ishin jo te verteta) , filluan kauzen e ‘rindertimit’ ( jane genjeshtra, jane 3D, nuk eshte ndertuar asnje shtepi, nuk punohet tek shkolla… nuk jane paguar fatkeqet e termetit …. etj etj etj ) , edhe ne kete gje po dalin bllof cdo dite.
  Me pas filluan kauzen e Covid 19 ( shendetesine) , por dhe ketu cdo dite po dalin bllof cdo dite.
  Tani prisni se cfare do shpikin PDistat per te mbajtur fort ngjitur pas vetes elektoratin e tyre, se te tjeret i kane syte ne balle dhe es hohin se cfare ndodh.

 4. Hahahahahahaha, komunisti i oreve te para, “nga vija e zjarrit”,me :armikun e padukshem”, “ne lufte” dhe “nga fitorja në fitorje”!

  Te shkerdhefte Muho Asllani kalamajte!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu