• |
ide | kryesore

E rëndë në Fier/ Makina përfundon në kanal, plagoset një burrë dhe një grua

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Levan të Fierit. Nga informacionet e para bëhet me dije se një automjet ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanalin anësor, i cili është i mbushur me ujë. Për pasojë kanë mbetur të lënduar burrë e grua, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore. Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu