• |
ide | kryesore

Përplasen tre makina në autostradën Lezhë-Milot, plagosen dy persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Lezhë-Milot. Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë plagosur dy persona. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës, ndërsa nuk dihet ende si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore.


Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu