• |
ide | kryesore

Video/ Kampionët e botës shënojnë me lojtarin më të pamenduar: Portugalia dëshpërohet

-Instant, PR, Sport, Video

Në ndeshjen që vlenj vendin e parë të Grupit A3, kampionët e botës të Francës kanë marrë avantazhin përballë kampionëve të Nations League. Portugalia e sheh veten në disavantazh në shtëpi, nga një gol i Ngolo Kante. Mes shumë emrave të rëndësishëm ofensivë të francezëve, është mesfushori shkatërrues që shënon në minutën e 53, duke dëshpëruar Cristiano Ronaldon dhe luzitanët.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu