• |
ide | kryesore

Basha publikon shifrat e ndihmës ndaj ekonomisë: Jemi të fundit

Arkiva

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar në Twitter shifra e të dhëna që sipas tij, tregojnë se shqiptarët janë të fundit në rajon për sa i përket ndihmës direkte për ekonominë.


“Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë, përfshirë ndihmën direkte për ekonominë. Por jo dhe shumë gjatë! Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë financiarisht çdo familje shqiptare dhe do të sjellim shpresë të re për vendin”, shkruan Basha.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu