• |
ide | kryesore

Rama ironizon Bashën: Një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me statusin e fundit të kryedemokrati Lulzim Basha, pa kursyer ironinë. Duke shpërndarë postimin e Bashës, Rama ka shkruar sipër fotos: …dhe një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë.


Në reagimin e fundit të Bashës ai ka shtyrë qytetarët të përfytyrojnë një qeveri që punon për njerëzit dhe jep ndihmë financiare për çdo familje duke sulmuar në këtë mënyrë qeverinë Rama.


 

10 Comments

  1. Bojaxhi, me keto batuta nuk impresionohet me as Spiropalla. Te gjithe te njohin per ate qe je: deshtak dhe bastard i paturp.

  2. I sëmurë psiqik dhe përdorues droge!As Mësues vizatimi ne Shkollat fillore nuk e pranuan ne France hajdutin
    e ikonave,qe akuzoi Kristaq Ramen qe ka firmosur dy dënime me vdekje,se i ka palluar Gruan,prandaj edhe i
    mohoi Gregut Atësinë.

  3. Komandati i UÇK: Lulzim Basha më arrestoi! Ishte edhe çika e Berishës,shpellkaret e cecenet e lapsit jeniceret e stalinit ne sulm me urdher eshte mire kur fle gjume thote njeri nga shpellkaret e salihut

  4. Shpellkaret dhe malesoret i paskan ngel merak femrave te fisit tend more kaset e dal boje💩🙈nuk ke faj ne fakt se i shan shpellkaret dhe malesoret se gjith femrat e fisit tend ju ka dal shpella ne mes kembeve jasht funksioni se e ka ate mikun shum te madh dhe gunga gunga🤣🙈

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu