• |
ide | kryesore

Covid nuk ndalet, i merr jetën koreografit nga Elbasani

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Albert Vrapi, koreografi i njohur në qytetin e Elbasanit, ka ndërruar jetë si pasojë e infeksionit nga COVID-19. Në 24 orët e fundit në Elbasan janë konfirmuar pozitivë 20 raste me COVID-19, ndërsa gjashtë mes tyre janë mësues. Në Gramsh janë testuar pozitivë 28 raste pozitive dhe është mbyllur pjesërisht Drejtoria e Postës, deri në dezinfektimin dhe marrjen e tamponit, pasi drejtori ka rezultuar pozitiv. Pozitivë në Gramsh kanë rezultuar edhe një mësues një infermier dhe një nxënës në një shkollë 9-vjeçare.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu