• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët. Në zonat bregdetare dhe të ulëta mund të ketë reshje shiu.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 19°C. Era do të fryejë në drejtim Jugor-Juglindor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu