• |
ide | kryesore

“Kam falimentuar”/ Basha me biznesin e vogël në Tiranë: Qytetarët kanë nevojë për një qeveri që do të sjellë shpresë të re

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar më një pronar të një biznesi të vogël në Tiranë për t’u njohur nga afër me shqetësimet dhe problemet. Pronari, Gjok Bunaj i është ankuar Bashës, duke i thënë se biznesin e tij e konsideron të falimentuar si pasojë e pandemisë pasi nuk ka xhiro ndonëse paguan detyrimet ditë për ditë.


Nga ana tjetër lideri opozitar deklaroi se qytetarëve shqiptarë u duhet një qeveri që punon dhe do të sjellë shpresën për gjithë shqiptarët dhe jo një qeveri që merret gjithë kohës me politikë e merret me Instagram.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu