• |
ide | kryesore

Keqtrajtoi një të mitur, në pranga 46-vjeçari i dënuar me 8 muaj burg

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim është kapur në Mallakastër. A.M. u dënua me 8 muaj burg, për veprën penale “Keqtrajtimi i të miturit”.  Kapja dhe ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier, me vendimin e datës 09.10.2020, e ka dënuar me 8 muaj burg.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu