• |
ide | kryesore

Përplasen 2 makina gjatë natës në Vlorë, plagoset një djalë dhe një vajzë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në rrugën e plazhit të vjetër në Vlorë. Dy automjete janë përplasur dhe nga aksidenti kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë. Ata kanë marrë plagë lehta në fyryrë dhe në kokë por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Të plagosurit jane dërguar me ambulancë në spitalin rajonal të Vlorës për ndihmë të specializuar mjekësore. Policia po heton rrethanat e të këtij aksidenti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu