• |
ide | kryesore

FOTO/ Gardiania që flinte me dënuarin fyen gjykatësin në sallë

Arkiva, Lapsi Leaks

Një gardiane burgu në Australi e apasionuar pas stërvitjes, ka pranuar marrëdhënien e jashtëligjshme seksuale me një nga të dënuarit. Ajo ka dalë para gjykatës për të mësuar dënimin e saj, por gjykatësi vendosi të shtyjë edhe disa muaj dhënien e verdiktit. Në këtë moment 25 vjeçarja Melissa Goodwin, nga Sydney bërtiti: “What the fuck?”.


Goodwin ishte ish-gardiane në burgun Metropolitan Remand në Sydney. Ajo u arrestua në maj pasi u zbulua se kishte pasur një marrëdhënie seksuale me të burgosurin 21-vjeçar Corey London, me të cilin kishin kryer marrëdhënie intime të paktën 5 herë brenda 6 muajve.


Akuzat datojnë prej nëntorit 2019, mes të cilave përfshihen dhe ato të futjes ilegale të cigareve dhe objekteve të tjera në qeli. Në kohën e arrestimit, ajo po hetohej dhe për një marrëdhënie me të njohurin e botës së krimit Caleb Valeri, i cili kishte lidhje me disa të burgosur anëtarë të një bande motoçiklistësh. ©LAPSI.al

Sydney prison officer Melissa Goodwin's alleged jailhouse romp with armed robber | Daily Mail Online Melissa Goodwin admitted to having a relationship with an inmate at the prison where she worked as a guard Prison guard Melissa Goodwin goes to the gym after a court snafu Melissa Goodwin: Caleb Valeri accused of beating former Sydney prison guard | Daily Mail Online

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu