• |
ide | kryesore

Nuk shkuan në kohë në spital/ Koronavirusi i merr jetën policit dhe infermierit në Shkodër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një polic bashkiak dhe një infermier në Shkodër kanë humbur jetën për shkak se po trajtoheshin në shtëpi dhe kur kanë arritur në spital gjendja e tyre ishte shumë e rëndë. Polici i bashkisë ka pasur një ftohje që dyshohet se i ka komplikuar më shumë gjendjen shëndetësore.


Shkodra ka 841 persona aktivë të infektuar me koronavirus dhe është qyteti i pestë për nga rrezikshmëria e prekjes me virusin.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu