• |
ide | kryesore

Tiranë/ Pëson arrest kardiak në rrugë, ndërron jetë 67-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet ku një person ka humbur jetën. Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë sot në zonën e ish-Bllokut. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet P.S., ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.


Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu