• |
ide | kryesore

Arrestohet 29 vjeçari në Elbasan, goditi dhe kanosi mjekun e urgjencës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 29 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Elbasanit pasi ka goditur mjekun në urgjencën e spitalit. K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan. Nuk dihet ende se cila ka qenë arsyeja e konfliktit mes të riut dhe mjekut në detyrë.


Njoftimi i Policisë:


Goditi dhe kanosi mjekun në krye të detyrës, vihet në pranga nga Policia 29-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu