• |
ide | kryesore

Vajza e ish deputetes së PD e sinqertë: Mami nuk më le të dal me djemtë e socialistëve!

-Instant, F1, Paparazzi

Për herë të parë vajza e ish-deputetes Albina Deda ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale. Ada Deda ka treguar se momentalisht ndodhet në një lidhje dashurore identitetin e të cilit nuk dëshiron ta bëj publik.
Po çfarë tregoi tjetër modelja?
Duke qënë se bindjet politike të ish-deputetes janë të djathta, Ada deklaroi se e ka të ndaluar  që të frekuentojë meshkujt që kanë bindje socialiste. Ada konfirmon se ka patur ngacmime, por mesa duket kanë ngelur vetëm të tilla.
“Këto djemtë e famshëm mund të kenë krijuar lidhje, familjet e tyre pse të bëjmë lajme e ti prishim punë. Madje një çifti i famshëm, më kishte ngacmuar djali dhe mbas tre ditësh shikoj që më kishte bërë bllok dhe më mbajti për tre vite derisa u ndanë dhe më zhbllokoi. Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi modelja në nje intervistë për Panorama plus.
Mashkulli që duhet të ketë në krah Ada duhet të hyjë në shtëpi duke ngritur dy gishtat lart!1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu