• |
ide | kryesore

Video / Si i nxorri bllof kameramani amator Milaim Bellanica gjithë mbrojtësit e tij

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

kameramani amator Milaim Bellanica që ka akuzuar Lulzim bashën për fshehjen e filmimeve të tij ku vërtetohen krimet e serbëve në Krushë të Madhe  ka dhënë një intervistë live në Syri televizion. I pyetur në mënyrë precize nga gazetari Ylli Rakipi, do të deklaronte se ai ka pasur vetëm një kasetë dhe ate ia ka dorëzuar BBC. Ai ka nxjerre bllof dhe mbeshtetësit e vet që thoni se një nga kasetat ia ka dhënë Lulzim bashës dhe ky e ka fshehur.


©Lapsi.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu