• |
ide | kryesore

Zjarr në ambientet e Piramidës, detajet e para nga policia

-Instant, Lajme, Të fundit

Ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.


Policia njofton se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërsa zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e tyre.


“Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”, njofton policia.

2 Comments

  1. 1 gje eshte e sigurt – po te mos ishte ndertuar per shokun Enver, ajo ngrehine do te ishte shembur me kohe nga LaiiEri dhe nga LaliBastardi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu