• |
ide | kryesore

“Black Panther” vazhdon xhirimet në korrik të vitit 2021

-Instant, Paparazzi, Slider

Filmi superhero i Marvel fillimisht ishte planifikuar të fillonte me xhirime në mars 2021, por vdekja tragjike e aktorit kryesor Chadwick Boseman, vonoi planet ndërsa kasta dhe ekipi i saj nuk ishin të gatshëm për këtë.Sipas The Hollywood Reporter, duke cituar burime të shumta, “Black Panther 2” do të xhirojë në Atlanta deri në gjashtë muaj me Ryan Coogler përsëri si drejtues.


 Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Winston Duke dhe Angela Bassett thuhet se të gjithë janë gati të përsërisin rolet e tyre dhe ylli i Netflix “Narcos”, Tenoch Huerta, raportohet se është në bisedime për të luajtur një antagonist të ri.

Producentja ekzekutive e “Black Panther, Victoria Alonso më parë konfirmoi deklaratën e CGI për gazetën argjentinase Clarín.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu