• |
ide | kryesore

“Coming 2 America” publikohet në mars të vitit 2021 në Amazon

-Instant, Paparazzi, Slider

Vazhdimi i komedisë së dashur të vitit 1988 do të shfaqet premierë në ‘Amazon Prime Video’ më 5 mars 2021, njoftoi Amazon Studios të Premten.


Filmi, i cili ribashkon Murphy dhe Arsenio Hall, ishte fillimisht një shfaqje teatrale e Paramount Pictures.

” Coming 2 America ishte një fenomen kulturor që është një nga komeditë më të dashura dhe më të famshme të të gjitha kohërave”, tha Jennifer Salke, kreu i Amazon Studios, në një deklaratë.


“Ne e dimë që publiku në të gjithë botën do të dashurohet me këtë film gazmor, që me siguri do të bëhet një favorit i përjetshëm”, shtoi ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu