• |
ide | kryesore

Fansat irritohen me kujdesin e Kylie-t për të bijën

-Instant, Paparazzi, Slider

Tashmë është bërë traditë në shtëpinë e Kylie Jenner që për festa, ajo dhe Stormi të gatuajnë së bashku.


Kësaj radhe ëmbëlsirat e dyshes kanë ardhur si rrjedhojë e lansimit të produkteve të saj të bukurisë, shkruan Mirror. Por gjatë videos së publikuar në platformën YouTube, fansat kanë vënë re një detaj që i irritoi ata. Kjo ka të bëjë me thonjtë e gjatë të bukuroshes brune, e cila për pak sa nuk e shpo vajzën e saj në sy.


“Si mund të bëjë ndonjë gjë me ata thonj. Stormi mund të përfundonte pa njërin sy”, është shprehur një nga komentuesit. Sidoqoftë kësaj, Stormi tashmë ka mbushur dy vjet, të cilën Kylie e ndan me ish-të dashurin, Travis Scott.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu