• |
ide | kryesore

Gjoba të ftuarve të Bes Kallakut/ Mes tyre Ilir Meta dhe kryebashkiaku i PS

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia nuk është mjaftuar me gjobitjen e pronarit të lokalit në Laknas që kishte prenotuar humoristi Besian Kallaku me rastin e 35 vjetorit të tij, por ka piketuar një për një të gjithë të ftuarit për t’i gjobitur.


Mes tyre, siç duket nga fotot ishte edhe Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kryebashkiaku i Partisë Socialiste në Ersekë, Erion Isai, përveç personazheve të tjera të njohur.


“Në bazë të pamjeve filmike janë identifikuar të gjithë personat që ishin pjesmarrës në aktivitetin e zhvilluar dhe do ndëshkohen me masë administrative për shkelje të masave kufizuese anticovid-19” thuhet në njoftimin e policisë ku njoftohet se janë pezulluar nga detyra 6 punonjës Policie për moskryerje të kontrollit të territorit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

8 Comments

 1. Bes Kallaku, perfaqesuesi i vipave ne shoqerine shqiptare?! Po ta pyesesh kete fare “artisti” ku ka qene kinema “17 Nentori”, ai do te ngrinte supet, dhe to te kunderpergjigjej: “ça je tuj than or ti?”
  Kjo eshte Shqiperia tani, katund i gjalle😭.

 2. Eshte per te ardhur keq qe injoranca ne ate vend promovohet dhe”nderohet” nga te vetquajturit vip si ne politike ashtu dhe ne art

 3. Edhe ujrat e Lanes, po t’i lesh te palevizshme, marrin nje ngjyre shume te bukur ari, kete kane te perbashket keta funderinat, jashteqitja e kombit tone, me lanen e famshme qe i klasifikon si VIP (persona shune te rendesishem).
  Behet pronar lokali nje njethundrak nga Laknasi, ky njethunderaku, krijese fare pavlere, feston 35-vjetorin e ardhjes se tij ne jete. Si argetues ky njethunderaku, fton nje njethunderak tjeter, katnar VIP, analfabet, qe si armen me te forte te tij, ka gruan VIP, e cila ekspozon tafllakun dhe tund hallatet sheshit, ne tv dhe Iken e shkrete qe s’la brigadier dhe bisht lopate paprovuar. Si i ftuar VIP, Baftiari nga Skrapari, qe thone se ka autorsine e babait te femijes se katnarit VIP.
  Te tilla menxyras nuk ndodhin kerkund pervec se ne vendin e c’thurrur, vendin e antivleres, kombin qe si veshje kombetare ka minifundin, qe prodhon vetem modele lakuriq me hallatet jashte dhe futbolliste qe i bien topit me gjunje ose hunde!
  PRANDAJ NUK KA BERE DHE S’KA PER TE BERE HAJER ASNJEHERE, KY VEND DHE KY POPULL!

 4. Edhe ujrat e Lanes, po t’i lesh te qeta, palevizshme, marrin nje ngjyre shume te bukur ari, kete kane te perbashket keta funderinat, jashteqitja e kombit tone, me Lanen e famshme qe i klasifikojne si VIP (persona shune te rendesishem).
  Behet pronar lokali, nje njethundrak nga Laknasi, ky njethunderaku, krijese fare e pavlere, feston 35-vjetorin e ardhjes se tij ne jete, komplet nje humbje kohe dhe vendi. Si argetues ky njethunderaku, fton nje njethunderak tjeter, katnar VIP, analfabet, qe si armen me te forte te tij, ka gruan VIP, e cila ekspozon tafllakun dhe tund hallatet sheshit, ne tv dhe Iken e shkrete qe s’la brigadier dhe bisht lopate paprovuar. Si i ftuar VIP, Baftiari nga Skrapari, qe thone se ka autorsine e babait te femijes se katnarit VIP.
  Te tilla menxyras nuk ndodhin kerkund pervec se ne vendin e c’thurrur, vendin e antivleres, kombin qe si veshje kombetare ka minifundin, qe prodhon vetem modele lakuriq me hallatet jashte dhe futbolliste qe i bien topit me gjunje ose hunde!
  PRANDAJ NUK KA BERE DHE S’KA PER TE BERE HAJER ASNJEHERE, KY VEND DHE KY POPULL!

 5. Te paktem eshte vet-vetja, i drejt perdrejte. Nje emer, Nje fytyre, Nje person.

  Nuk eshte servil, spiun, politikan, militant, nuk eshte legen, dhe mbi te gjitha fare neokomuniste.

  Kaq mjafton per ti hequr kapelen personalisht dhe i them Besit mos u be kurre ne jete asnje nga ato kategori me lart edhe sikur te vdesesh per buke. Lerja B***Q*** qe e kane ne gen ta ushtrojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu