• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që në zonat malore do të kemi edhe reshje bore.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -3°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 05ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 17°C.

Era do të fryejë në drejtim Verior- Verilindor


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu