• |
ide | kryesore

Video/ Çfarë goli Ibrahimovic: mbreti Zlatan ndëshkon Napolin

-Instant, Sport, Video

Milan kërkon të ruajë kreun e Serie A në transfertën me Napolin dhe i beson misionin Zlatan Ibrahimovic. Pa Piolin në pankinë, suedezi sot është më shumë se i rëndësishëm për kuqezinjtë dhe 39 vjecari nuk ngurron të marrë përsipër përgjegjësitë. Gol në minutën e 20, me një goditje të fuqishme me kokë, që nuk i lë asnjë mundësi portierit të Napolit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu