• |
ide | kryesore

Video/ I pashtershmi Ibrahimovic: dygolësh kundër Napolit

-Instant, Sport, Video

Milan nuk ndalet dhe në San Paolo vendos diktatin e tij me golin e dytë, që shton sigurinë për një rezultat të rëndësishëm, që do ti mbajë kuqezinjtë në krye të renditjes në Serie A. I pashtershmi Zlatan Ibrahimovic ka shënuar dygolëshin e tij personal, në minutën e 55, duke shuar shanset e skuadrës së Gattusos. Suedezi i përgjigjet kështu edhe Ronaldos në luftën për titullin e golashënuesit më të mirë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu