• |
ide | kryesore

Justin Bieber uron Hailey-n për ditëlindje: Nuk mund ta besoj që je e imja

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Hailey Bieber festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 24-të dhe Justin nuk ngurroi t’i shprehte dashurinë.


Përmes një postimin në rrjetin e tij social ,Instagram, këngëtari ka uruar bashkëshorten e tij duke rrëfyer se ndihet me fat që ka pranë Hailey-n.“Sytë e mi janë për ty. Zemra ime është për ty. Shpirti im është për ty. Dashuria ime është për ty. Unë jam shtëpia kudo që ti të jesh. Ti je vendi im i sigurt. Jam plotësisht dhe kryekëput i fiksuar me atë që ti je. Ëndrra ime më e madhe është që të plakem me ty. Nuk mund ta besoj që ti je e imja pëërgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen zemër”, ka shkruar Bieber.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu