• |
ide | kryesore

Lezhë/ Makina përplas eskavatorin, 2 të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Lezhë-Milot, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Aksidenti ka ndodhur kur një mjet tip Golf 5 ka goditur nga pas një eskavator të bashkisë Lezhë.


Njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë. Të plagosurit ndodhen në spital dhe po marrin ndihmë mjekësore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu