• |
ide | kryesore

VIDEO/ Mjeku dhe polici shtyjnë ambulancën që nuk ndizet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policë dhe mjekë që shtyjnë makinat që nuk ndizen. Ishte refren i Edi Ramës në kohën kur drejtonte opozitën, por edhe kur u bë kryeministër e përmendte këtë frazë për të treguar se tashmë nuk ndodhin më gjëra të tilla.


Në fakt një rast i freskët vjen nga Spitali i Traumës me një ambulancë që nuk ndizet. Atë e shtyn një polic dhe një mjek. Pamjet kanë bërë menjëherë xhiron e rrjetit. ©LAPSI.al


4 Comments

  1. Lul Basha pasi “vodhi” kaseten e Ballanices, tani i hoqi e “vodhi” baterine dhe kesaj ambulances😀.

    Shendetesia falas e Shqiperia qe deshem!

  2. Aman, mos ja prishni propaganden cecenave socialist.

    Megjithate, respekt e falenderim per ato mjeke e shofera qe ne kushte **** pamvarsisht fasades se cecenave socialmashtrues punojne pa u lodhur dhe ne vije te pare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu