• |
ide | kryesore

Rama: Spitali Covid4 është gati

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama nisi ditën sot me lajmin se spitali Covid4 është gati për të pritur pacientët e prekur me koronavirus.


Rama thotë se në këtë luftë asgjë nuk do të lënë mangut, por jep edhe këshillat për kujdes.


Postimi i kryeministrit: 

Mirëmëngjes, Spitali Covid4 është gati me gjithçka duhet në vijën e zjarrit, por ju lutem kujdesuni për veten e të tjerët, sepse kjo luftë ku ne s’do të lemë asgjë mangut, deri në fund, fitohet vetëm duke bërë secili të vetën

#GjithçkaPërShëndetin
#MASKA😷
#DISTANCA↔️
#HIGJIEN

Lajmin se ky spital është gati e dha edhe ministrja Manastirliu, e cila një ditë me parë së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë inspektuan spitalin Covid 4 në aksin Tiranë-Durrës.

Ministrja e Shëndetësisë deklaroi nga spitali COVID4 se po përgatiten edhe spitalet rajonale për përballimin e situatës së epidemisë.

4 Comments

  1. Po naltgjatesia sikur pati thenë para tre muajve se kemi ne gatishshmeri spitalet COVID 3 dhe 4.
    Apo si gjithmone propaganda ne plan te pare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu