• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-banores së Big Brother i vjedhin fotot “e nxehta” nga telefoni

Arkiva, Lapsi Leaks

Ish-banores së “Grande Fratello” në Itali, Guendalina Tavassi i kanë hakeruar telefonin, duke i marrë shumë foto dhe video intime. Sipas mediave italiane këto video po përhapen gjerësisht në internet dhe rrjetet sociale.


Vetë Tavassi ka denoncuar rastin në polici së bashku me burrin e saj, një sipërmarrës i njohur në vend. Guendalina doli në rrjetet e saj sociale duke qarë.


Ajo ftoi të gjithë të mos i përhapin videot e saj për respekt të familjes, por edhe sipas saj kjo përbën një krim. Videot e nxehta të modeles tashmë janë përhapur në grupet e WhatsApp madje edhe jashtë Italisë. ©LAPSI.al

Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i Video Hackerati, parla l'avvocato di Guendalina Tavassi (VIDEO) | MondoTV 24 Guendalina Tavassi hackerata, rivelazioni shock: "VIDEO con sei persone o  donne" [FOTO] Guendalina Tavassi disperata: “Mi sento violata, sto malissimo” Ish-banores së 'Big Brother' i hakerojnë telefonin dhe i publikojnë videot  intime | BoldNews.al Diffusi sul web i video hard dell'influencer Rubati video hot di Guendalina Tavassi, diffuse clip bollenti inviate al  marito Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i Ish-banores së ‘Big Brother’ i hakerojnë telefonin dhe i

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu