• |
ide | kryesore

Jlo akuzohet për kopje të performancës së Beyonce-s

-Instant, Paparazzi, Slider

Jlo bëri një performancë të jashtëzakonshme që ngacmoi imagjinatën gjatë interpretimit të hitit të saj “Pa’ Ti + Lonely” në bashkëpunim me Maluman.
Ajo madje e ka ribërë skenën e nxehtë nga videoklipi i këtij projekti duke mos e lënë askënd indiferent.Sidoqoftë nuk ka munguar edhe krahasimi i 51-vjeçares në dukje dhe interpretim me Beyonce Knowles.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu