• |
ide | kryesore

Justin Bieber: Mediat po më shfrytëzojnë si të sëmurë

-Instant, Paparazzi, Slider

Autori i “Sorry” pranoi se ishte i zhgënjyer kur zbuloi se kaq shumë fotografi u publikuan nga premiera e dokumentarit të tij në YouTube në janar, kur ai nuk ndihej mirë.


“Unë nuk e di se cili është algoritmi pse shfaqen fotografi të caktuara, por kjo është kaq zhgënjyese duke marrë parasysh se unë kam marrë shumë kohë për t’u bërë i shëndetshëm dhe ndihem sikur njerëzit përpiqen të më sabotojnë në mënyrë legjitime”, ka deklaruar Bieber.


“Kjo ishte një kohë jo e shëndetshme. Unë po luftoja sëmundjen Lyme, apo jo? Në të gjitha fotot kryesore dukem i çrregullt, apo jo? Unë padyshim që po kaloja një kohë të vështirë, por këto janë fotot që mediat vazhdojnë t’i përdorin. Ka kaq shumë fotografi të reja që unë u kam shërbyer mediave dhe ata vazhdojnë të përdorin këto fotografi”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu