• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Kalova covid pa e kuptuar, Metën e puthja në buzë, por…

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka pranuar për herë të parë se ka kaluar Covid-19. E ftuar në “Open”, ajo tha se në momentin që është futur për të bërë operacion bajamet ka mësuar që ka kaluar koronavirusin.


“E kam kaluar koronavirusin, as nuk e kuptova fare…S’kisha as temperaturë as këputje, as asgjë. Kur u futa të bëhesha operacion për bajamet, mjekët më thanë që e kisha kaluar. Maskën s’e kam vënë sepse s’kam puthur asnjë në buzë, përveç Ilir Metës. Edhe Metën që e kam puthur, s’e ka kapur dhe këtë gjë e kanë treguar testet. I kemi bërë të gjithë, i bëjmë herë pas here, se duhet t’i bëjmë,”- tha Kryemadhi.


Kjo është hera e parë që Kryemadhi flet për Covid-19, dhe e njeh atë si virus. Më herët ajo u bënte thirrje qytetarëve që të mos vendosnin maska, pasi nuk e besonte ekzistencën e tij. ©LAPSI.al

13 Comments

  1. Une jam opozitar i bindur sepse nuk e duroj dot diktaturen e demagogjise, por edhe te perfaqesohem nga Monika Kryemadhi nuk e duroj dot ne te njejten mase.

  2. Monika baxhella po na tregon se puthte Ilirin ne buze. Ej medet. Po na trego niihere o baxhelle kur qiheshe mbrapa shkolles. E ka fajin Luli qe e mba afer.

  3. Cfare shkolle ka mbaruar kjo vajze qe eshte kaq oratore dhe kaq bindese?!
    Bravo Monika , na kenaqe.
    Kur robi nuk behet, nuk behet dhe pike.

  4. Monika e Spiropali qe kur filluan te merre me politike bejne ndryshimi cdo dite. Nga dy shemtira e langaraqe jane kthyer ne dy figura qe nuk I ndahen ekranit. Por kur hapin gojen e flasin te vjen stomaku ne gryke.

  5. ti duhet te tregosh kur e ke kaluar virusin, dhe nqs ke ber takime elektorale kur ishe me virus duhet te arrestohesh menjeher per tentativ vrasje. paske marr me qaf gjithata njerez o njeri i lig e i paskrupullt. nqs ste gjen gje ty, sdo te thot qe te tjeret qe ke infektu nuk e kan kaluar shum me keq. paske qen vertet njeri i ndyr e i poshter. totalisht egoiste dhe e papergjegjshme. familje me njerez muti.

  6. “Më herët ajo u bënte thirrje qytetarëve që të mos vendosnin maska, pasi nuk e besonte ekzistencën e tij.” Epo nuk bie rrufeja ne hale, po pse nuk bie ne kete haleeeeeee. Sharabajka e ndyre kur hap gojen ta shpif, e mat suksesin e virusin me puthjen ne buze me Liken (per te vjelle) dhe se nuk e zuri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu