• |
ide | kryesore

Rihanna, spekulime se mund të jetë pjesë e filmit “Black Panther 2”

-Instant, Paparazzi, Slider

Rihanna së fundmi ka nxitur spekulime se ka pranuar rol në film, shkruan Daily Mail.


32-vjeçarja është bërë pjesë e aludimeve, pasi në një kërkim në ‘Google’, emri i saj rezulton në grupin e aktorëve.


Njëri prej komentuesve në rrjetin social Twitter shkroi: “Nuk e kam parë kurrë Rihannna duke aktruar. Si e kaloi audicionin për filmin Black Panther 2?”. Në mesin e shumë komenteve, thuhej se ndoshta ajo do të jetë pjese e vetëm ndonjë kënge në film.

Sidoqoftë kësaj, krah Rihannas është parë edhe emri i Michael B Jordan, Winston Duke dhe jo vetëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu