• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në Tiranë, plagoset çifti i bashkëshortëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një bombol gazi ka shpërthyer jashtë një banesë në Tiranë. Për pasojë janë plagosur një çift bashkëshortësh.


Ngjarja ndodhi rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit me inicialet M.G., ka plasur një bombol gazi. Për pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu