• |
ide | kryesore

Video/ I anullojnë një, Ronaldo shënon një tjetër: supergol i portugezit, barazon Juventus

-Instant, Sport, Video

Juventus nuk po shkëlqen në mbrëmjen e Champions, por për fat me ta luan Cristiano Ronaldo. Portugezi ka shënuar në minutën e 33, por në pozicion jashtë loje në momentin e sugjerimit të Dybala. Goli i anulluar, por Ronaldo nuk heq dorë dhe barazon rezultatin në 1-1 tre minuta më pas, këtë herë me një inisiativë personale. Portugezi siluron nga distanca me të majtën, pa i lënë asnjë mundësi portierit të Ferencvaros.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu