• |
ide | kryesore

Almeda dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Vetëm pak minuta më parë, aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman kanë dhënë lajmin më të bukur për ndjekësit.
Alemda është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë të çiftit dhe ata janë në qiellin e shtatë nga lumturia.


Aktorja zgjodhi tre poza për të dhënë lajmin e bukur, ku shfaqet me partnerin në kopshin e shtëpisë dhe mban me dorë barkun tashmë të rrumbullakosur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu