• |
ide | kryesore

Atentati në Elbasan, gjendet makina e autorëve të dyshuar të ngjarjes

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas ngjarjes së mesditës së sotme që tronditi Elbasanin, ku u qëllua me armë drejt një makine në lëvizje, të tjera detaje bëhen me dije për mediat.


Në afërsi të stadiumit në Elbasan është gjetur një makinë e ndaluar dhe pa drejtues në brendësi dhe një gëzhojë në tokë. Raportohet se nga të shtënat një person ka mbetur i plagosur.


Policia ka ngritur pika kontrolli në gjithë qytetin, ndërsa priten detaje të tjera nga ky atentat në mes të ditës.

Vijon…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *