• |
ide | kryesore

Dhunon motrën dhe e godet me thikë, arrestohet 32-vjeçari në Kukës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kukësit kur një 32-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij dhe pas një degradimi e ka goditur atë me thikë në krah.Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 6 të qytetit ndërsa kanë qenë fqinjët ata që kanë vënë në dijeni policinë për situatën e krijuar. Blutë e Kukësit ndërhynë në kohë për të parandaluar një krim akoma më të rëndë brenda familjes dhe arrestuan 32-vjeçarin.


Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, për veprën penale “Dhunë në familje”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu