• |
ide | kryesore

Filma/serialë që do të hiqen nga Netflix gjatë dhjetorit

-Instant, Paparazzi, Slider

Këtë dhjetor, përgatituni të ndaheni me disa filma/serialë shumë interesantë, prandaj është mirë t’i hidhni një sy listës më poshtë.

Lajmi i mirë është që keni ende pak kohë për t’ju kthyer dhe njëherë The Notebook apo Gossip Girls para se të hiqen nga Netflix. Më poshtë, gjeni listën e plotë të filmave/serialeve që do të largohen nga Netflix në dhjetor të 2020.


1 dhjetor

Heartbreakers

The Lobster

 

4 dhjetor

Cabin Fever

Dr. Seuss’ The Grinch

 

5 dhjetor

The Rum Diary

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.