• |
ide | kryesore

Humb jetën nga Covid-19 një pedagoge e Shkencave Sociale

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndahet nga jeta pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale, Kozeta Noti, si pasojë e Covid 19.


Lajmin e dha kolegia Majlinda Keta, e cila shprehet se Noti ka lënë pas dhimbje mes kolehëve dhe studentëve.


Noti është pedagogia e dytë e Universitetit të Tiranës që ndahet nga jeta si pasojë e Covid 19, pas Irena Bogdanit të Fakultetit Ekonomik.

1 Comment

  1. Te ndrite shpirti grua e mire e shoqe e mire! Nuk ishe per te vdekur kaq shpejt. Do na mungosh ti e fjala jote, buzeqeshja dhe zbukurimet e urimet per Krishtlindje!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu