• |
ide | kryesore

Lajmi i fundit/ Vdes Diego Armando Maradona

-Instant, Arkiva, Lajme, Sport, Të fundit

Futbollisti më i madh në botë, kampioni i botës 1986 ka ndërruar jetë sot pas disa ditësh në spital dhe pasi sot paradite pësoi një atak kardiak. Argjentinasi pak kohë më parë festoi 60 vjetorin dhe vuante prej kohesh nga varesia prej kokaines.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu