• |
ide | kryesore

Ministrja Denaj fiton betejën me Covid: Kini besim te mjekët!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur sot ministrja, duke u bërë apel qytetarëve që të kenë besim tek mjekët.


“Të dashur miq, Dua të ndaj me ju rezultatin negativ në testimin e fundit ndaj Covid 19. Ftoj të gjithë të kemi besim të plotë tek mjekët tanë të familjes sepse janë të vetmit që mund të na gjenden pranë në momente të vështira. Ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë me mesazhet tuaja inkurajuese”, shkruan Denaj.


Denaj njoftoi se ishte infektuar me COVID më 12 nëntor.

6 Comments

  1. Pse lajm eshte ky?! Nese shkonte ne te semes, nje hajdute me pak, por edhe MORTJA ka filluar qe te zgjedhi, nuk hane RIDHJERESA!

  2. Me te vertete kjo ka qene me Convid19 nuk Besoj. Si ka mundesi qe keto politikane, ministra e k/bashkie sherohen per dy jave e kthehen me te shendetshem se para infektimit. Me cfare kurohen keto monstra. Kam pare te sheruar qe edhe pas dy muajsh nuk e kane marre veten. Keto cudira ndodhin vetem ne Shqiperi.

  3. Si ka mundesi qe mjeket vdesin nga kjo flame e ministrat sherohen???? Genjejne, nuk e merr veten as per dy muaj e jo me per dy jave. Keto kthehen me te shendetshem e me te rinovuara sikur kane qene ne QENDER estetike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu